TOP bungalovy na kľúč – Projekty, ktoré našich klientov najviac oslovili

Takto vyzerajú naše najpredávanejšie bungalovy na kľúč! Fotky, vizualizácia a zaujímavosti, ktoré sa oplatí poznať.

Túžite si splniť sen o vlastnom bývaní? Predstavujeme najobľúbenejšie bungalovy na kľúč z ponuky BF-stavby, ktoré najviac zaujali našich zákazníkov.

Čo je bungalov?

Bungalov je charakterizovaný ako druh obytnej stavby, ktorá disponuje iba jedným prízemným podlažím. K jeho najväčším výhodám patrí priestrannosť, bezpečnosť a v porovnaní s viacpodlažnými rodinnými domami aj jednoduchšia a časovo menej náročná výstavba.

Ide o vyhľadávané riešenie pre rodiny s malými deťmi, pre ľudí, ktorí hľadajú bezbariérové bývanie a samozrejme pre všetkých, ktorí si chcú užívať spoločný rodinný život bez izolácie na odlišných poschodiach.

Kedysi pôvodne jednoduché štvorcové alebo obdĺžnikové pôdorysy sa zmenili na atraktívne projekty, kde nájdete veľkorysý priestor pre obývačku aj kuchyňu a zároveň dostatočné súkromie v izbách. Väčšine našich domov nechýba komora, technická miestnosť, šatníky či priestranné kúpeľne. Naše projekty sú navrhnuté s dôrazom na detail, preto nechýbajú ani výklenky pre vstavané skrine, veľké presklené okná s prestupom na terasu alebo prístrešky pre auto.

Bungalov Fučko 1 – Favorit našich klientov

Krásny rodinný dom Fučko 1 spĺňa všetky kritériá na moderné bývanie. Je rozdelený na dennú a nočnú časť bez plytvania priestorom. Dennej časti dominuje priestranná obývačka, z ktorej priamo vstúpite na veľkú prestrešenú terasu s orientáciou smerom do záhrady. Z obývacej časti pozvoľna prejdete cez jedálenský kút do kuchynskej zóny. Nočná časť domu je tvorená tromi priestrannými izbami a dvomi kúpeľňami. Kúpeľňu, z ktorej je priamy vstup zo spálne, môžeme na požiadanie zmeniť na šatník. V dispozícii domu nájdete aj samostatné WC, komoru a technickú miestnosť.

3D vizualizáciu interiéru bungalovu Fučko 1 si môžete pozrieť tu.

✅ Úžitková plocha domu – 115 m². Vhodný na širší pozemok. Oddelená denná a nočná časť domu.

✅V štandarde Holodom je cena 73 875 s DPH. Viac štandardov a informácií o bungalove Fučko 1 nájdete v našom katalógu projektov tu.

Bungalov Pohančeník – Krásne navrhnutá denná časť

Rodinný dom Pohančeník je projekt, na ktorý sme právom hrdí. Tento dom spĺňa nároky na bývanie aj u náročnejších klientov nielen svojim vonkajším vizuálom, ale najmä premysleným dispozičným riešením. Úžitkovú plochu využíva na maximum. Má zaujímavý vonkajší dizajn, členenie strechy a rozľahlú terasu. Obrovská denná časť necháva vyniknúť nadštandardne veľkým oknám. Pri ich orientácii na západ / juhozapád sa slnko dostane do celého domu. Veľmi efektný je aj knižnicový priestor v obývačke vo výklenku s možnosťou umiestnenia pohovky. V dome nájdete 3 veľké izby, 2 kúpeľne s oknom, technickú miestnosť, komoru a výklenky pripravené pre vstavané skrine.

3D vizualizáciu interiéru bungalovu Pohančeník si môžete pozrieť tu.

✅ Úžitková plocha domu – 120 m². Výborný pomer cena / veľkosť. Vhodný na širší pozemok. Možnosť zrušenia prístrešku na auto.

✅V štandarde Holodom je cena 80 625€ s DPH. Viac štandardov a informácií o bungalove Pohančeník nájdete v našom katalógu projektov tu.

Bungalov Gonda – Ideálny na užší pozemok

Vlastníte užší pozemok a hľadáte bungalov, ktorý by vám aj napriek tejto menšej nevýhode dokázal ponúknuť veľmi dobrý štandard bývania? Projekt Gonda je možné zrealizovať na pozemku so šírkou 15 metrov. Nájdete v ňom tri izby, ktorých výmera je vždy viac ako 12 m², navyše s výklenkami na vstavané skrine. Nemusíte sa obávať, že vám bude tesno. Denná časť je výborne oddelená od nočnej a umožňuje variabilitu priestoru predovšetkým v časti kuchyne. Ani v tomto prípade nechýba technická miestnosť, špajza, osobitné WC či prestrešená terasa.

✅ Úžitková plocha domu – 95 m². Výborný pomer cena / veľkosť. Vhodný na užší pozemok. Jednoduchá konštrukcia strechy bez členenia.

✅V štandarde Holodom je cena 66 076€. Viac štandardov a informácií o bungalove Gonda nájdete v našom katalógu projektov tu.

Bungalov X – Výborná cena za 4-izbový dom!

Projekt s označením Bungalov X patrí k našim veľmi úspešným 4-izbovým domom, kde doslova čarujeme s metrami štvorcovými. Aj na menšej úžitkovej ploche totiž spĺňa základné požiadavky bývania pre štvorčlennú rodinu. Jeho najväčšou prednosťou je skvelá cena. Je lacnejší ako väčšina štvorizbových bytov. Vlastná záhrada, pokoj a relax sú na nezaplatenie. Má primerane veľké izby, v ktorých nájdete praktické výklenky pre vstavané skrine. Náklady na bývanie budú minimálne. Vďaka dobrému rozmiestneniu miestností sa izby rýchlo vykúria krbom. Na výber je v dvoch verziách – bez prestrešenej terasy alebo aj s prístreškom pre terasu.

✅ Úžitková plocha domu – 69 m². Skvelá cena za 4-izbový dom. Vhodný na menší pozemok.

✅V štandarde Holodom je cena 55 490 €. Viac štandardov a informácií o bungalove X nájdete v našom katalógu projektov tu.

Bungalov Galovič – Ako stvorený pre menšie rodiny

Zabudnite na ruch mesta a užívajte si bývanie na vidieku! Pre domácnosti s 2-3 členmi dávame do pozornosti projekt Galovič. Komfortný menší bungalov s dvomi priestrannými izbami a oddelenou dennou časťou (obývačka + jedáleň + kuchyňa) vám môžeme postaviť ako bungalov na kľúč za skutočne priaznivú cenu. Do základnej výbavy dostal špajzu aj terasu.

3D vizualizáciu interiéru bungalovu Galovič si môžete pozrieť tu.

✅ Úžitková plocha domu – 74 m². Výhodná cena. Možná zmena osadenia okien.

✅Cena: v štandarde Holodom je cena 59.950 €. Viac štandardov a informácií o bungalove Galovič nájdete v našom katalógu projektov tu.

Galovič - aktualizovaný vizualizácia 3

Bungalov Fedor – Využitý na maximum

Tento projekt domu môže upútať každého, kto uprednostňuje dispozičné riešenie, v ktorom je denná časť priamo za zádverím. Návštevu odvediete do peknej presvetlenej obývačky a zvyšok domu zostáva vaším súkromím. Bungalov Fedor má nielen pekne navrhnutý spoločný priestor, páčiť sa vám budú aj priestranné izby. Hlavná spálňa má dokonca vlastný šatník. Súčasťou domu je komora, samostatné WC a väčšia technická miestnosť so samostatným vstupom. Výborná ukážka, že aj „bežný“ bungalov s obdĺžnikovým pôdorysom má šancu zaujať!

3D vizualizáciu interiéru bungalovu Fedor si môžete pozrieť tu.

✅ Úžitková plocha domu – 106 m². Priestranná denná aj nočná časť.

✅V štandarde Holodom je cena 69 851 €. Viac štandardov a informácií o bungalove Fedor nájdete v našom katalógu projektov tu.

Bungalov Kimlička – Luxusný a priestranný rodinný dom

Hoci projekt Kimlička vyzerá pri prednom pohľade celkom nenápadne, to najdôležitejšie sa odohráva v jeho interiéri. V unikátnej dispozícii vynikajú viaceré zaujímavé nápady projektanta. Na hlavnej chodbe sa pred vami otvárajú dve možnosti – súkromie nočnej časti a veľkorysosť denného priestoru. V nočnej časti nájdete krásnu hlavnú spálňu s vlastnou kúpeľňou aj šatníkom (tzv. master bedroom). Výborné rozmery však majú aj ďalšie 2 izby. Denná časť je nadštandardne veľká a doplnená o krásny presklený prechod na prestrešenú terasu. Súčasťou domu je garáž do tvaru “L”, ktorá ponúka dostatok priestoru nielen pre auto, ale uskladnenie bicyklov, záhradného náradia a športového vybavenia. Je umiestnená ďalej od nočnej časti, preto vás nebude rušiť ani nočný príchod auta. Navyše, dom má všetko, čo potrebujete – technickú miestnosť, dve kúpeľne aj špajzu.

✅ Úžitková plocha domu – 162,5 m². Unikátna dispozícia interiéru. Súčasťou domu je garáž.

✅V štandarde Holodom je cena 91 755 €. Viac štandardov a informácií o bungalove Kimlička nájdete v našom katalógu projektov tu.

Hľadáte bungalov na menší pozemok alebo luxusné moderné prevedenie realizované presne podľa vašich predstáv? V BF-stavby sme pripravení ponúknuť vám tú najlepšiu možnosť pre vaše nové bývanie. Neváhajte a kontaktujte nás.

Staviame po celom Slovensku

Pozrite si našu interaktívnu mapu
plnú skvelých referencií a krásnych
domov po celom Slovensku.

Referencie po celom Slovensku pin-svk