Informácie ohľadom
domu na mieru

U nás je možné vyhotoviť individuálny projekt vášho domu na mieru, ktorý vám pripraví náš projektat. V individuálnom projekte alebo teda dome na mieru si zákazník presne vyšpecifikuje ako by mal dom vyzerať.  Zákazník predloží nášmu projektantovi mapu pozemku aby si presne vymeral jednotlivé odstupové vzdialenosti (táto informácia sa dá projektantovi zistiť i na katastrálnom portáli). Ďalej mu špecifikuje počet miestností, ktoré chce v dome mať, prípadne spomenie rôzne iné špecifiká. Ak nemáte úplne presnú špecifikáciu je dôležité mať aspoň predstavu.

Zákazník si presne špecifikuje počet miestností

Predloží projektantovi mapu pozemku

Projektant si presne nameria jednotlivé vzdialenosti

 

Naša firma ho vyhotoví za cenu bežného katalógového projektu

Cena individuálneho projektu

V našej projekčnej spoločnosti máme tú výhodu pre zákazníka, že vyhotovenie individuálneho projektu, neposudzujeme ako extra náročnú činnosť, ktorá by sa odrazila v jeho cene.

  • Bežné spoločnosti si účtujú za individuálny projekt 2000 i viac euro.
  • Naša firma ho vyhotoví v cene 1600 euro do veľkosti 130 m2 úžitkovej plochy.
  • Projekt pre väčšie bungalovy nad 130 m2 pripravíme v cene 1700 euro (pri nadštandardných rozmeroch alebo požiadavkách podľa dohody).
  • Dvojposchodové domy posudzujeme individuálne podľa zložitosti, cena za projekt je od 1800 euro v závislosti od veľkosti. Avšak v konečnom výsledku ceny, sme vždy výhodnejší ako konkurenčné projekčné firmy.

Nerealizujeme

Naša spoločnosť si vyhradzuje právo nerealizovať stavby s plochými strechami a strechami s extra nízkymi sklonmi.

Pokiaľ by ste sa nevedeli ďalej „pohnúť“ kvôli špecifickému rozmeru pozemku, neváhajte nás kontaktovať, poradíme vám a vyhotovíme potrebný projekt domu na mieru.

Staviame po celom Slovensku

Pozrite si našu interaktívnu mapu
plnú skvelých referencií a krásnych
domov po celom Slovensku.

Referencie po celom Slovensku pin-svk