Pre koho je dom na kľúč ideálnym riešením?

Aj vy si môžete dať postaviť svoj dom bez starostí a rýchlo!

Ak ste rozhodli, že nastal správny čas poobzerať sa po novom bývaní, budete mať na výber hneď z niekoľkých zaujímavých možností. Niektorí z nás preferujú rodinný dom na vidieku, iní nedajú dopustiť na bývanie v byte. Dom na kľúč v súčasnosti predstavuje praktické riešenie, ktoré uprednostňuje čoraz viac Slovákov. Prečo je tomu tak? Spoznajte dôvody, prečo sa rozhodnúť pre takýto typ domu!

Chcete bývať rýchlo vo svojom

Už pri krátkom porovnaní výstavby murovaného domu s montovaným domom na kľúč, dokážete rýchlo prísť na to, ktorá realizácia je časovo menej náročná. V montovanom dome na kľúč môžete bývať už do 3 – 5 mesiacov, kým stavba domu svojpomocne vyžaduje väčšiu časovú investíciu (približne 2 roky a viac). Spočítajte si náklady, ktoré by vás stálo terajšie bývanie. Ak vám súčasný prenájom bytu ukrojí z rozpočtu 500 EUR mesačne, je to za ďalší rok slušná suma, ktorú by ste určite radšej investovali do vlastného bývania.

Ste pracovne vyťažení

Naši klienti priznávajú, že dom na kľúč bol pre nich racionálnou voľbou, vďaka ktorej sa mohli naplno venovať svojej práci a rodine bez toho, aby strávili na stavbe množstvo osobného času. Nemusíte kontrolovať dodávateľov, ani dohadovať víkendové rodinné “fušky”. Všetko prebieha hladko a podľa vašich predstáv.

Dom na kľúč môžete začať obývať okamžite. Nielen exteriér domu, ale aj interiér je vyladený do detailov – sú v ňom podlahy, obklady, osadenie sanity (komplet kúpeľňa), maľovka aj všetky vnútorné interiérové dvere.

Ako vyzerajú naše zrealizované domy na kľúč?

Viac ich nájdete v našich Referenciách tu.

Montovaný dom na kľúč si môžete dať postaviť kedykoľvek

So stavbou domu na kľúč netreba čakať na vhodné počasie. Ide totiž o suchý proces. Ak máte svoju jasnú víziu a chcete čím skôr bývať vo vlastnom, s výstavbou sa dá za ideálnych podmienok začať v krátkom horizonte. Každý montovaný dom však potrebuje základovú dosku, ktorá vyžaduje istý čas na zrenie.

Chcete dom, ktorý neprevalcuje váš rozpočet

„Keby som vedel, koľko roboty a výdavkov navyše budem mať s murovaným domom, už do toho nepôjdem.“ Každý potenciálny záujemca by mal mať jasno vo finálnom rozpočte a snažiť sa získať za svoje peniaze čo najlepší komfort bývania. Pravdou je, že čím dlhšie sa dom stavia, o to väčšie je riziko, že zaň zaplatíte viac. V BF-stavby staviame domy na kľúč, pri ktorých máte garanciu konečnej ceny aj termínu odovzdania. Zapracovanie zmien do projektov, nadštandardné prevedenie aj všetky dôležité detaily sú súčasťou zmlúv.

Túžite po vlastnom súkromí

Či už bývate v panelovom byte, kde by steny mohli rozprávať, alebo je u vás doma viac generácií pod jednou strechou, vlastné bývanie poskytuje súkromie, ktorému sa nič iné nevyrovná. Byť pánom / paňou svojho domu, mať nad všetkým kontrolu a možnosť rozhodovať sa podľa svojich preferencií je jedným z hlavných dôvodov, ktorý hovorí v prospech montovaného domu na kľúč!

Máte k dispozícii menší pozemok

Každý meter štvorcový sa počíta! Ak máte možnosť postaviť dom na rodinnom pozemku alebo ste pozemok zdedili, isto uvažujete o tom, aký projekt domu bude najvhodnejší. Na rozdiel od kúpy bytu predstavuje rodinný dom zvyčajne trvalé bývanie na celý život, a aj preto je na mieste vyťažiť z neho maximum. Dom na kľúč z našej ponuky disponuje menšou hrúbkou obvodových stien v porovnaní so štandardným murovaným domom, preto aj na menšom pozemku dokážete získať niekoľko metrov úžitkovej plochy naviac.

Hľadáte priestor pre zdravý vývoj svojich detí

Viete o tom, že moderné montované domy na kľúč majú nízku mieru radiácie práve preto, že na ich výstavbu sú použité prírodné materiály? Drevo je totiž dobrým izolantom s nízkou prírodnou radiáciou. Bonusom navyše je aj zdravá klíma vnútorného priestoru, vlastný dvor a záhradka, kde sa môžu vaše deti vyšantiť a vy si užijete aktívny relax v záhonoch alebo príjemný čas pri bazéne.

Budete mať dom podľa vášho vkusu

Tí, ktorí doteraz bývali v byte, sa pravdepodobne zmierili s tým, že jediné zmeny, ktoré mohli vykonať, súviseli najmä so zariadením bytu, farbou stien a miernymi rekonštrukčnými úpravami. Chýba vám vo vašom terajšom bývaní šikovná komora či priestranný šatník? Chcete väčšiu presvetlenú kúpeľňu? Alebo miestnosť, ktorú môžete využívať ako dielňu alebo práčovňu? Domy na kľúč v našej ponuke (aj tie, ktoré vieme pripraviť podľa vašich návrhov na mieru) dokážu plne uspokojiť vaše interiérové a exteriérové požiadavky a zohľadniť praktickú aj estetickú stránku bývania.

Získate vysoký komfort bývania

Takýto typ domu dokážeme prispôsobiť podľa vášho želania. V cene je zahrnutá práca aj materiál pre plávajúce podlahy a interiérové dvere. Realizácia kúpeľne (dlažba, obklady, sanita) môže prebehnúť presne tak, ako si želáte. Tešiť sa môžete nielen na komfortné bývanie bez námahy a straty vlastného času, veľkým plusom je aj úspora na energiách – a to vďaka premysleným spôsobom vykurovania, používaniu kvalitných materiálov a precíznym metódam výstavby.

Prečo montovaný dom na kľúč od BF-stavby?

Ak máte svoj sen o peknom bývaní, kontaktujte nás! Presvedčiť vás môže naša práca, zrealizované domy (v sekcii Referencie) a spokojní zákazníci. Montovaný dom na kľúč od BF-stavby je pripravený na okamžité zariaďovanie a bývanie. Nemusíte sa už venovať ďalším dokončovacím prácam. V cene domu je v štandardnom vyhotovení maľovka stien, podlahy Parador, komplet rámové interiérové dvere, osadenie sanity aj keramických obkladov. Stačí sa už iba nasťahovať a užívať si svoj nový domov!

Staviame po celom Slovensku

Pozrite si našu interaktívnu mapu
plnú skvelých referencií a krásnych
domov po celom Slovensku.

Referencie po celom Slovensku pin-svk