Katalógový dom alebo dom na mieru?

Súčasťou hádam každej riadnej stavebnej spoločnosti je i vyhotovovanie projektov pre zákazníka. Ani u nás to nie je inak… Každý človek stavia dom na pár desiatok rokov, nie len na pár mesiacov a pre to sme pripravení Vám naprojektovať a postaviť dom,ktorý Vám bude plne vyhovovať…

Katalógové projekty:

 Náš rozsiahly katalóg projektov Vám umožňuje vybrať si vhodný typ domu,ktorý ale nemusí ostať v takom znení ako je vyhotovený v katalógu.Zo skúseností vieme ,že každý,kto si vyberie u nás domček z katalógu,tak si ho ešte upraví podľa svojich predstáv: úprava rozmerov okien,posun priečok,ale i zväčšenie či zmenšenie vonkajších rozmerov.

Toto všetko vieme spraviť v rámci jednotnej ceny projektu v sume 1500eur bez navýšenia.Aby zákazník vedel vedel ,koľko ho bude stáť realizácia domu po úpravách,dom naceníme po tzv.základnej skici domu,ktorej vyhotovenie trvá asi dva dni a stojí cca 150eur.

Keď budete spokojní s realizačnou cenou po nacenení,tak projekt kompletujeme pre stavebné povolenie.Po vyhotovení projektu a odovzdaní Vám sa cena skice odpočítava z ceny projektu tak,aby výsledná suma za projekt ostala nezmenená .

Individuálne projekty:

     Nie vždy sa podarí osadiť a vybrať vhodný projekt z katalógu na Váš pozemok,keďže rozmery pozemkov bývajú rôzne a niekedy i dosť špecifické-lichobežník,alebo úzky dlhý atď….

A keďže Váš sen o novom peknom bývaní nechceme nikto zahodiť za hlavu ,kvôli týmto prekážkam,máme pre každého pripravenú i možnosť naprojektovať dom individuálny,taký,aby jednak sedel na pozemku a dodržal právne predpisy ,ale tiež aby plne interiér stavby obsahoval všetko to,čo v dome chcete mať.

Najideálnejšie je v tomto prípade to ,keď už zákazník vie,čo a ako asi chce mať.Vtedy sa na túto predstavu pozrie náš projektant ,nakreslí to ,ale samozrejme ešte poradí ,odporučí a dotvorí projekt tak,aby spĺňal i praktickú stránku bývania.Výhoda u nás pri vytváraní individuálnych projektov je tá,že ho u nás dostanete za cenu katalógového domu tzn.v cene 1500eur a neposudzujeme to ako niečo extra.

Staviame po celom Slovensku

Pozrite si našu interaktívnu mapu
plnú skvelých referencií a krásnych
domov po celom Slovensku.

Referencie po celom Slovensku pin-svk