Čo prinesie spolupráca s kúpeľňovým štúdiom K.R.T. Pekné kúpeľne?

Ak potrebujete zabezpečiť sanitu a keramické obklady do vašej kúpeľne, máme riešenie.

Realizácia kúpeľne vyžaduje starostlivé plánovanie. Nejde len o trendy, farebnosť, dôležité je predovšetkým správne rozmiestnenie všetkých kľúčových prvkov a kvalita ich prevedenia. Hoci nová kúpeľňa vyžaduje nemalú investíciu, pri precíznom prevedení má potenciál vydržať dlhé roky. Čo potrebujete k tomu, aby ste boli so svojou kúpeľňou maximálne spokojní?

Nová spolupráca

Pri našej práci sa často stretávame s tým, že naši zákazníci hľadajú odporúčania na firmy, na ktoré sa pri dokončovaní interiéru môžu obrátiť a s plnou dôverou spoľahnúť. Jednou z noviniek pre rok 2021 je naša spolupráca s kúpeľňovým štúdiom K.R.T. Pekné kúpeľne.

V rámci nej máte k dispozícii komplexné poradenstvo, dizajn a vizualizáciu kúpeľní. Samozrejmosťou je tiež zabezpečenie všetkých materiálov (sanita + obklady) aj samotná realizácia. Takto budete mať s vašou novou kúpeľňou minimum práce. Vyberte si dizajn kúpeľne, aký sa vám páči a všetko ostatné bude zabezpečené pod dohľadom odborníkov, ktorí si dávajú záležať na najvyššej kvalite a splnení dohodnutých termínov.

Už nemusíte mať starosti naviac so zháňaním a dovozom materiálov. Spoluprácou s kúpeľňovým štúdiom K.R.T. Pekné kúpeľne sa celý proces pre našich zákazníkov zjednoduší.

Vizualizácie kúpeľní – trendy 2021

Aké máte požiadavky na kúpeľňu? Uprednostňujete čisté a miminalistické línie alebo vás láka estetické prepojenie s drevom a zeleňou?

Za nás odporúčame klásť dôraz najmä na prvotriednu kvalitu, nadčasovať a funkčnosť. Tie najlepšie kúpeľne zostávajú moderné aj po rokoch a nestrácajú nič zo svojej atraktivity. Zároveň ponúkajú také materiály a povrchy, ktoré sa jednoducho udržiavajú v čistote.

V nasledujúcich ukážkach vizualizácií nebudú chýbať trendy, ktoré v kúpeľniach dominujú pre rok 2021. Realizácia novej kúpeľne zvyčajne vyžaduje dávku inšpirácie a tých správnych kombinácií. Ide o špecifické miesto, kde sa častokrát pracuje s každým centimetrom. V hre je nielen dizajn, ale aj zohľadnenie dispozície kúpeľne a umiestnenie inžinierskych sietí. Právom ide o miesto, kde môžete byť vo svojich požiadavkach nároční.

Cesta ku vašej vysnívanej kúpeľni môže viesť cez niekoľko nečakaných zastávok a spomalení. Zároveň však môže byť krásne jednoduchá, s jasne stanovenými kritériami, cenovým rozpočtom aj dodržaním časového plánu. To najdôležitejšie, čo pre realizáciu novej kúpeľne potrebujete, je spolupráca so skúsenými odborníkmi. Kúpeľňové štúdio K.R.T. Pekné kúpeľne má za sebou stovky realizácií a spokojných zákazníkov. Pre našich zákazníkov máme navyše dobrú správu!

Vybavili sme pre vás zľavu 5 – 15 % na sanitu a obklady. Vizualizácie kúpeľní od kúpeľňového štúdia K.R.T majú zákazníci BF-stavby zadarmo!

Staviame po celom Slovensku

Pozrite si našu interaktívnu mapu
plnú skvelých referencií a krásnych
domov po celom Slovensku.

Referencie po celom Slovensku pin-svk