Ceny prevedení

Všetko, čo jednotlivé etapy obsahujú, nájdete v cenníku.

Holodom Štandard

info
127.651,- Eur s DPH

Na kľúč Štandard

info
139.719,- Eur s DPH

Holodom Extra

info
134.269,- Eur s DPH

Na kľúč Extra

info
147.266,- Eur s DPH

Holodom Exkluzív

info
145.028,- Eur s DPH

Na kľúč Exkluzív

info
158.212,- Eur s DPH

Výhody pre vás

Naše domy sú nielen krásne ale aj funkčné

Spĺňame nový energetický štandard v hornej hranici A0

Jedinečný stropný systém zabezpečí nulovanie tlaku v stenách

Možnosť realizácie domu na mieru

Poskytujeme zákazníkom záruku na celý Holodom vo výške 15 rokov

Lepšia protipožiarna ochrana zatepľovaním minerálnou vlnou

Zateplenie podlahy
15O mm

Široký výber kvalitných materiálov a produktov: okná, dvere, zateplenie…

Zľava od 3 000 € na každý projekt, informujte sa u nás

Proces výstavby domu od A po Z

Výstavba domu musí mať určitý proces. O tom našom sa dozviete viac tu.

Úpravy podľa želania a Individuálne projekty

Ak vás nezaujal žiadny z katalógových domov, vieme vám pripraviť aj projekt na mieru.

Prípadne upravíme podľa vašich požiadaviek niektorý z katalógových domov.

 

Katalógové projekty domov

Náš rozsiahly katalóg projektov Vám umožňuje vybrať si vhodný typ domu, ktorý ale nemusí ostať v takom znení ako je vyhotovený v katalógu. Ak ste spokojný s domčekom presne podľa katalógu cena za projekt je 1500 €.

Zo skúseností vieme, že mnohí zákazníci si projekt väčšinou upravia podľa vlastných predstáv: úprava rozmerov okien, posun priečok ale i zväčšenie či zmenšenie vonkajších rozmerov. Drobné úpravy v projekte nie sú žiadnym problémom, cena za takýto projekt je 1600 €. Aby zákazník vedel, koľko ho bude stáť realizácia domu po úpravách, dom naceníme po tzv. základnej skici domu, ktorej vyhotovenie trvá asi dva dni a stojí cca 150 €.

Keď budete spokojní s realizačnou cenou po nacenení, tak projekt kompletujeme pre stavebné povolenie. Po vyhotovení projektu a odovzdaní Vám sa cena skice odpočítava z ceny projektu tak, aby výsledná suma za projekt ostala nezmenená.

Individuálne projekty domov

Nie vždy sa podarí vybrať vhodný projekt z katalógu na váš pozemok, keďže rozmery pozemkov bývajú rôzne a niekedy i dosť špecifické. A keďže váš sen o novom peknom bývaní nechceme zahodiť za hlavu, máme pre každého pripravenú možnosť naprojektovať dom na mieru, taký aby jednak sedel na pozemku a dodržal právne predpisy ale tiež aby plne obsahoval všetko to, čo v dome chcete mať.

Najideálnejšie je v tomto prípade, keď už zákazník vie, čo a ako asi chce mať. Vtedy sa na túto predstavu pozrie náš projektant, nakreslí to ale samozrejme ešte odporučí a dotvorí projekt tak aby spĺňal i praktickú stránku bývania.

Našou výhodou oproti konkurencii je, že individuálny projekt u nás dostanete za cenu upraveného katalógového domu a to teda v cene 1600 €.

Cenové navýšenie projektu:

  • Pri štandardných rozmeroch individuálnych projektov, od veľkosti 30 – 130 m2, vieme dodržať jednotnú cenu za vyhotovenie projektovej dokumentácie v sume 1600 € s osadením stavby na pozemok.

  • Individuálny projekt pre väčšie bungalovy nad 130 m2 užitkovej plochy pripravíme v cene 1700 € (pri nadštandardných rozmeroch alebo požiadavkách podľa dohody)

  • Dvojposchodové domy posudzujeme individuálne podľa zložitosti, cena za projekt je od 1800 € v závislosti od veľkosti. Nebýva však zvykom žiadať od zákazníka navyše vysoké sumy, je to len pár 100 €, keďže tu býva zložitejšia statika.

Cenové navýšenie projektu:

Naša spoločnosť si vyhradzuje nerealizovať stavby s plochými strechami a strechami s extra nízkymi sklonmi striech.Staviame po celom Slovensku

Pozrite si našu interaktívnu mapu
plnú skvelých referencií a krásnych
domov po celom Slovensku.

Referencie po celom Slovensku pin-svk