Modulový dom Galovič

Tento projekt je pripravený pre menej náročných zákazníkov a osadíme ho pre jeho rozmery takmer kdekoľvek. V podkroví máme obmedzený pohyb, ale na odkladanie sezónnych vecí sme tu umiestnili pochôdznu časť 20m2. Vchod do domu je orientovaný z boku domu, kde vojdeme cez zádverie do malej chodby umiestnenej v strede domu. Ak ste malá rodinka v počte 3 ľudí, dom plne stačí. K dispozícii máte pripravenú aj menšiu kúpeľňu a útulnú dennú časť so špajzou. Projekt vieme upraviť bezplatne podľa Vašich zadaní a požiadaviek.

Čítať viac

Modulový dom Mandúch

Toto je najmenší domčok, ktorý máme v ponuke. Pôvodne sme ho staviali pre jedného zákazníka, ktorý si ho vlastne i vytvoril v spolupráci s našim projektantom.Pozrite, každému stačí niečo iné a toto je ozaj nenásilné a ak Vám postačuje, vyhrali ste – nebude Vás to ani moc stáť, ani upratovať nebudete dlho. Symetrickou prednou stranou od cesty sa dostávame do menšieho zádveria – ale ako sme vraveli, ak stačí, tak stačí a celý priestor domu je skromnejší na rozmer.Menší roldor si tu ale môžete dať, miesto je tu na to. Možno následná chodbu vieme zmenšiť posunutím steny, ale to je už na veci dohody. Pätoro dvermi takmer hneď vidíme do všetkých izbičiek. Dve milé izby na spanie Vám nocľah ochotne poskytnú ak ste traja. Na uskromnenie si potrpela i kúpeľňa s wc a sprchovým kútom.V týchto menších domčekoch dávame napr.rekuperáciu do podkrovia, pretože tu ju nie je kde umiestniť. Nuž ale ak si porovnáme dennú časť niekde v byte s touto v tomto dome, tak nám iste bude lahodiť jej rozmer i keď menší …ale hlavne – máme svoj dvor a to je bonus bývania v dome. Projekt vieme upraviť bezplatne podľa Vašich zadaní a požiadaviek.

Čítať viac

Modulový dom Projekt X

Vo veľkosti bytu je pre Vás pripravený tento menší domček, ale – povedzme si pravdu – vždy je to lepšie ako byt ,pretože máte svoj pozemok,svoj výbeh pre deti na dvor a to je na nezaplatenie.Dom je pomerne jednoduchý a ozaj riešený tak,aby ani cena nebola vysoká. Spomínaný menší rozmer domu nám napovie,že interiér nebude až tak popretkávaný miestnosťami a je to tak.Skromný zvonku a skromný i zvnútra,taký je náš bungalov X.Okrem zádveria prepojeného s malou kúpeľňou Vás poteší útulnou dennou časťou.Síce tu nemáme šatník ani technickú, ale zato sme tu dali tri väčšie izby na spanie.Sme radi,ak sa Vám tento domčok pozdáva. Projekt vieme upraviť bezplatne podľa Vašich zadaní a požiadaviek.

Čítať viac

Modulový dom Projekt X s Terasou

Vo veľkosti bytu je pre Vás pripravený tento menší domček, ale – povedzme si pravdu – vždy je to lepšie ako byt ,pretože máte svoj pozemok,svoj výbeh pre deti na dvor a to je na nezaplatenie.Dom je pomerne jednoduchý a ozaj riešený tak,aby ani cena nebola vysoká.Je takmer identický ako náš bungalov X ,ale je doplnený o prestrešenú terasu. Spomínaný menší rozmer domu nám napovie,že interiér nebude až tak popretkávaný miestnosťami a je to tak.Skromný zvonku a skromný i zvnútra,taký je náš bungalov X.Okrem zádveria prepojeného s malou kúpeľňou Vás poteší útulnou dennou časťou.Síce tu nemáme šatník ani technickú, ale zato sme tu dali tri väčšie izby na spanie.Sme radi,ak sa Vám tento domčok pozdáva. Projekt vieme upraviť bezplatne podľa Vašich zadaní a požiadaviek.

Čítať viac

Modulový dom Štiavnica

Ak uvidíte niekde náhodne stáť tento dom,vedzte ,že je to naša práca. Je útulný a možno trošku netypický vzhľadovo kvôli uloženiu okien,čo spôsobilo zaujímavú asymetriu, ale tak proti gustu pôvodného majiteľa žiadny dišputát.Je síce vhodný pre rodinku v počte 4 ľudí,ale musia sa trošku uskromniť rozmermi izieb… Na čelnej krátkej strane domu sme orientovali vstup do domu s následným menším zádverím.Neštandradné riešenie ponúkol projektant v umiestnení kúpeľne ,pretože dvere do nej dal do tohto zádveria – všetko toto ale vieme pomeniť a prehádzať..Celý interiér je síce kúsok ochudobnený o komfortnejšie rozmery izieb,ale ak nie ste nároční,bude Vám domčok postačovať.Dokonca nájdete v dome i malinkú technickú ,ktorá iste poteší a vložíte tu nejaké technológie pre chod domácnosti.V stredovej chodbe domu budete prechádzať do nočnej časti s tromi izbicami na spanie,ale takisto prepája i dennú časť a táto má taký štandardný rozmer.Východ na terasku dominuje obývačke a je vlastne z boku domu. Pozdáva sa Vám tento projekt? Budeme radi, ak pre Vás postavíme napríklad i tento domec.

Čítať viac
1 2 3 32

Staviame po celom Slovensku

Pozrite si našu interaktívnu mapu
plnú skvelých referencií a krásnych
domov po celom Slovensku.

Referencie po celom Slovensku pin-svk