Modulový dom Ševčík

Ďalší stredne veľký bungalov, ktorý má záhradné prestrešenie terasy, a ak ste kávičkár a radi užívate pokoj v zadnej časti pozemku.Vitajte! Celkovo je domček takmer pravidelný štvorec, teda bez prestrešenej terasy ho môžeme na pozemku otáčať akokoľvek. Dizajn domu sme vyskladali jednoducho, bez nejakých vikierov. Miernym zapustením vchodových dverí sa dosiahlo ich malinké zastrešenie, ktoré ich i chráni pred povetrím a snehom. Nič to ale moc neubralo zádveriu, má dostatok miesta i pre trojo dverí interiérových a menší roldor. Jedno dieťa si môže užiť svoj kľud vo svojej izbe, do ktorej sa práve z tohto zádveria vchádza a rovno oproti má svoju kúpeľňu so sprchovým kútom a s toaletou. Je tu i technická miestnosť, ktorá je ale ozaj malinká – vieme ju zväčšiť napr. zrušením druhého osobitného WC a spojením týchto dvoch miestností v jednu. Nasledujú ďalšie tri izby na spanie so svojou kúpeľňou a medzi nimi usadený sklad, ktorý vie byť i šatníkom, to už necháme na Vás a na Vašej fantázii. A keďže pôvodný majiteľ tohto domu dal na starú dobrú klasiku, tak denný priestor je delený – kuchyňa osobitne a obývačka tiež a je to praktické, aspoň sa neroznáša z kuchyne neporiadok po celom dome. Pekný je tento domčok, čo poviete.

Čítať viac

Modulový dom Švidroňová

Máte i Vy problém niečo vhodné osadiť na Váš úzky pozemok? Pre tento prípad sme vymysleli tento úzky domčok ,ktorý sme pre jeho šírku len 6 metrov vykompenzovali 16 metrovým predĺžením smerom do záhrady.Vyzerá pre tento rozmer netypicky, ale tak ústupky musíte zniesť, pokiaľ Vás parcela nepustí… Logicky musí byť vstup zboku, pretože spredu by sme ho nedali nijak. Má ale pekne veľké zádveríčko s miestom na roldor, a tiež bočný vstup do technickej miestnosti, kde dáte práčku, sušičku, rekuperáciu a technológiu na chod domácnosti. Zrejme tušíte, že chodba bude viesť stredom domu a je to tak. Ak sa vydáme doľava, uvíta nás menšia, ale príjemná denná časť, kde stredu dominuje krb s komínom. Chodba je priam posiata interiérovými dvermi. Začnime hneď od kuchyne – prvé dvere otvárajú miesto špajzi. Ďalších dvojo dverí patria osobitnému wc a väčšej kúpeľni. A keďže pôvodní majitelia domu neboli nároční, postačilo im mať dve izby na spanie. Ak Vám vie tento dom poslúžiť, dajte nám vedieť.. Projekt vieme upraviť podľa Vašich zadaní a požiadaviek.

Čítať viac

Modulový dom Švantner

Poschoďákov síce nemáme veľa v našom katalógu,ale možno si vyberiete.Ďalší z kandidátov pre výber domu je i tento projekt. Má typickú sedlovú strechu ,nenásilne rozmery okien, praktický vstup z prednej štítovej strany a do boku orientovanú terasu – túto vieme hodiť dozadu do dvora …Užší rozmer domu Vás hádam nebude obmedzovať pri osadení na Vašu parcelu… Aby bol z ulice lepšie využiteľný tento dom, tak vchod je na čelnej strane pravom rohu s menším zádverím a vstupom do osobitného WC. Možno neštandardne sme vyriešili následný vstup do dennej časti a to bez chodby, ale zato Vás nebude obmedzovať. Z kuchyne budete vidieť priamo na ulicu a do bočnej strany smerom k susedovi si užijete prestrešenú terasu. V tejto spodnej časti domu sme zvolili pre Vás ešte miesto pre spálňu rodičov s osobitnou kúpeľňou, šatníkom a práčovňou. Bludiskom sa dostanete zo spálne i do technickej miestnosti a z tade ešte o dokonca osobitnými dvermi do záhrady, čo je skvelé riešenie. Súčasťou obývačky je vo výklenku zakomponované majestátne schodisko, ktoré dovedie človeka do podkrovia. A tu si vychutnáte dokonalý pokoj a súkromie. V ponuke tu máte pripravené tri izby na spanie, jednu veľkú spoločnú kúpeľňu a jeden menší šatník. Projekt vieme upraviť podľa Vašich zadaní a požiadaviek.

Čítať viac

Modulový dom Pašková

Ešte ho možno radiť k tým štandardne veľkým bungalovom a rozmer tohto domu predurčuje jeho osadenie takmer na každú parcelu o širke cca 15m.Vchod z boku sa dá velice rýchlo prerobiť na vchod z čelnej strany a terasu by sme dali dozadu do záhrady..kadečo sa dá upraviť podľa zadania … Kompozícia interiéru sa nevymyká uložením miestností mimo nejaký ten zabehnutý štandard, až na rodičovskú spálňu, ukrytú za zádverím. Má dokonca svoju menšiu chodbičku a menšiu kúpeľňu s WC a sprchou. Ostatné dve izby pre deti sú orientované v tomto projekte akoby smerom ku príjazdovej ceste. Ak vojdete do dennej miestnosti, môže Vás očariť galéria /otvorený strop/, ktorý tento dom skrášľuje a opticky zväčšuje celý tento priestor. Ku kuchynke, ktorú delí od chodby estetická stienka, susedí so svojou špajzou, ktorej sme dopriali veru pekný rozmer. Projekt vieme upraviť podľa Vašich zadaní a požiadaviek.

Čítať viac

Modulový dom Škulec

Naše portfólio projektov vlastní i kategóriu poschodových domov, pretože naši zákazníci majú niektorí napríklad menší pozemok, alebo len tak z tradície chcú poschoďáčik.Tento konkrétny dom je typický vzhľadom pre tento typ stavby a symetria okien mu dodáva i eleganciu.Kompatibilnosť pri osadení na pozemok mu dodáva i jeho skvelá šírka len 8m. Ako už klasika naznačuje, obe podlažia v dome sú na niečo iné – na spodnom „žijeme“ denný čas a na poschodie si pôjdeme oddýchnuť a užiť spánok.V spomínanom prízemí sú umiestnené i menšia kúpeľňa, pretože behať zdola hore kvôli vécku je nezmysel. Nebojte sa o umiestnenie rekuperácie,práčky ,sušičky…toto dáte pohotovo do technickej miestnosti tiež hneď vedľa zádveria. Nuž i samotné zalomenie obývačky s kuchyňou zapôsobí svojim čarom a úhľadným oddelením. Ak vybehneme schodiskom hore, ocitáme sa okamžite na menšej podeste prepájajúcu všetky miestnosti, ktoré sa tu vmestili – tri izbičky na spanie, kde je v každej elegantný „slepý“ balkón, menší sklad a samozrejme kúpeľňa. Projekt vieme upraviť podľa Vašich zadaní a požiadaviek.

Čítať viac
1 2 3 38

Staviame po celom Slovensku

Pozrite si našu interaktívnu mapu
plnú skvelých referencií a krásnych
domov po celom Slovensku.

Referencie po celom Slovensku pin-svk