Projekt Zich

Ak máte obľubu v pôdorysne tvarovaných domoch, iste si obzriete i tento náš vcelku zaujímavý dom, ktorý zaujme vonkajškom, ale i vnútorným usporiadaním. Vo vonkajšom pravom uhle pri spojení dvoch stien nájdete vchod a teda priestor pred týmito dvermi Vám poskytne možnosti využiť túto nezastavanú plochu či už menšou záhradkou, ale i napríklad i prístreškom pre auto. Bočný pohľad na dom Vám umožní náhľad do dennej časti cez velikánske presklenia, ktoré donášajú do interiéru i dostatok svetla cez deň. Dom je úchvatný, ale je potrebné mať k dispozícii i širšiu parcelu – s osadením Vám pomôže náš projektant … Cez labyrint „L“-kovej chodby prechádzame postupne zo štvorcovej dennej časti do zaujímavého systému nočných izieb. Ak túžite „ubytovať“ štyroch členov rodiny , nie je problém, máte to tu mať. Dom dopĺňa samozrejme kúpeľňa a technická miestnosť. Pokiaľ by ste chceli ešte čo-to upraviť na tomto projekte, náš projektant Vám rád vyjde v ústrety.

Čítať viac

Projekt Ludrová

Hľadáte stále nejaký väčší a rozmernejší dom na svoju širokú parcelu a pre svoju väčšiu rodinku? Nuž , možno tento elegantne zvonku pôsobiaci dom si Vás získa a už nebudete ďalej hľadať. Tvar domu sme zvolili do písmena „L“,čo mu dodalo jeho jedinečnosť a ani na preskleniach domu sme „nešetrili“ , dom je dokonale v interiéri presvetlený… Vstupné vchodové dvere sú ochránené pred vplyvom počasia menšou strieškou a pozýva nás na prehliadku celým interiérom domu.Poďme na to ,vitajte.Ak milujete väčšie izby ,tak budete iste spokojný, pretože v tomto dome nebudete pociťovať úzkosť z malých priestorov.Hneď zádverie je kus mohutné a disponuje i miestom pre roldor.Technická miestnosť je z praktického dôvodu orientovaná s vchodom zo zádveria.Následný prechod do obytnej časti domu prepojený širokou chodbou tiež umožňuje umiestnenia rôznych dekoračných vecí ,ako komody a podobne, pretože ani chodba nie je úzka.Pravá strana interiéru patrí nočnému a ľavá dennému životu.Až štyri izbice pre spánok a svoje súkromie je teda luxus,ale tak projekt je štedrý. Spálni rodičov sme dopriali i osobitný šatník a dokonca súkromnú kúpeľňu.Deti sa podelia o svoju kúpeľňu a osobitné wc.Ste spokojní? To sme radi…Ale poďte s nami do denného režimu,tento si Vás iste nadobro získa. Fakt megaveľká obývačka s kuchyňou  a otvoreným stropom po vzhliadnutí bude to , čo budete chcieť mať i Vy.Vrchné klieštiny sú pohľadové a natreté na odtieň ,aký si zvolíte.Aby toho nebolo málo pre Vašu spokojnosť, tak si vychutnajte i nezvyčajne veľkú komoru.Ak ste práve tento dom posúdili ako ten Váš a chcete ho mať,sme radi… Projekt vieme upraviť bezplatne podľa Vašich zadaní a požiadaviek.

Čítať viac

Projekt Marcinčin

Ste početnejšia rodinka a hľadáte k tomu adekvátne veľký dom? Nebude pre Vás iste na škodu si prezrieť tento zaujímavý projekt so slížikovitým tvarom a celkom honosným presklením. Vchod je orientovaný zboku, je to ale pôvodný zámer prvého majiteľa tohto domu, ale samozrejme, vieme ho prehodiť na čelnú kratšiu stranu domu, napr. výmenou za šatník. Zapustená terasa Vás tiež milo poteší, pretože vychutnať si kávičku chcete i za daždivého počasia na tejto terase. Vstupné dvere akoby ochraňuje menšie prestrešenie a privítajú návštevníka priestranným zádverím s roldorom. Kolmá chodba dlhá až skoro 10 metrov musí proste byť dlhá, pretože tých izieb je tu pre Vás pripravených naozaj dosť. Vojdime do ľavej strany domu a nájdeme 4 izby na spanie, ale tiež šatník a dokonca dve kúpeľne. V tak veľkom dome nesmie chýbať technická miestnosť pre potreby umiestnenia technológie pre beh domu. V pravej časti domu je dokonale spracované umiestnenie dennej časti – V zaujímavom pôdorysnom tvare je opticky oddelená od seba megaveľká kuchyňa od obývačky optickou stienkou. Ak sa Vám tento projekt zapáčil, sme radi a každá úprava tohto projektu – podľa Vášho želania – je vítaná.

Čítať viac

Projekt Košinár

Ako pekná dizajnovka je tento náš projekt a ak si ho viete v mysli predstaviť na Vašom pozemku a rozmerovo tam vojde, tak smelo do toho…Delenie strechy a uloženie krokiev sme v tomto prípade vyriešili členením strechy a pri pohľade z neba by ste videli toto sympatické uloženie. I steny na dome s ich preskleniami si zamilujete. Dom je komplexný, teda nechýba krytá terasa smerom dom záhrady a ani zabudovaná garáž. Cez menšie prestrešenie vchodu sa dostávame do väčšieho zádveria. Tu si odložíte pohodlne veci do roldoru umiestneného na celej ľavej stene. Následná chodba v tvare „L“ prepája celkom zaujímavo vymyslený interiér. Pravá strana domu patrí dennej časti, bohatej na priestor. Tu cez široký HS portál prejdete pohotovo na terasu a do záhrady. V ľavej časti domu je toho viac, ale o to je to komplexnejšie. Hneď sprava prechodom cez chodbu natrafíte na osobitné wc a technickú miestnosť. Tri nočné izby na spanie Vás neoberú o možnosť užitia si priestoru, pretože sú ozaj veľké. Spálňa rodičov je dokonca obohatená o šatník. Celý tento nočný priestor uzatvára a spája kúpeľňa. Ak sa Vám tento dom pozdáva, tak nás kontaktujte, samozrejme. Projekt vieme upraviť bezplatne podľa Vašich zadaní a požiadaviek.

Čítať viac

Ott

Ak vlastníte užší ,ale zato dlhší pozemok, možno i táto varianta bývania Vás nadchne. Zo šírky sme domu ubrali nejaký ten meter, ale zato nadpojili do dĺžky a je to ozaj kolos. Možno by ani nebol dom taký rozmerný, keby sme vypustili z interiéru dvojgaráž, lebo táto má svoju robustnú plochu – ale so všetkým sa dá pracovať a ak sa rozhodnete garáž zrušiť, náš projektant Tomáš Vám to ochotne spracuje. Z dôvodu viac počtu miestností je na dome i viac okienok . Síce je vchod zboku, čo je možno nepraktické ,ale prehodiť ho na druhú stranu je to najmenej ,čo vieme upraviť v tomto dome. V dennom režime Vás v tomto dome nebude rušiť šum z ulice, pretože celú túto orientáciu sme uložili smerom do záhrady a máte kľud. Stredová chodba poprepájala celý interiér a každú izbu a miestnosť na rýchly presun z miesta na miesto. Rodičia chcete väčší svoj pelíšok? Máte ho mať aj so zákutím pre dva roldory , čo je pecka fakt. Ostatné dve deti budú mať svoje dve izbičky s tiež väčším priestorom. Aby bol dom kompaktný a praktický, nechýba Vám tu osobitné wc uložené pri kuchyni a špajzi, ale tiež technická miestnosť a samozrejme kúpeľňa. Už len dom postaviť a nasťahovať sa. Projekt vieme upraviť bezplatne podľa Vašich zadaní a požiadaviek.

Čítať viac
1 2 3 30

Staviame po celom Slovensku

Pozrite si našu interaktívnu mapu
plnú skvelých referencií a krásnych
domov po celom Slovensku.

Referencie po celom Slovensku pin-svk