Informácie ohľadom
montovaného rodinného domu na mieru

U nás je možné vyhotoviť individuálny projekt montovaného rodinného domu na mieru, ktorý vám pripraví náš projektat. V individuálnom projekte alebo teda dome na mieru si zákazník presne vyšpecifikuje ako by mal dom vyzerať.  Zákazník predloží nášmu projektantovi mapu pozemku aby si presne vymeral jednotlivé odstupové vzdialenosti (táto informácia sa dá projektantovi zistiť i na katastrálnom portáli). Montovaný dom vieme napasovať aj na úzky pozemok ale preto je nutné poznať presnú výmeru. Ďalej mu špecifikuje počet miestností, ktoré chce v rodinnom dome mať, prípadne spomenie rôzne iné špecifiká (staviame aj poschodové montované domy a taktiež montované dvojdomy). Ak nemáte úplne presnú špecifikáciu je dôležité mať aspoň predstavu.

Poznámka: vyhotovenie individuálneho projektu je časovo náročnejšie ako v prípade katalógových domov (podľa sezónnosti aj niekoľko mesiacov)

Zákazník si presne špecifikuje počet miestností

Predloží projektantovi mapu pozemku

Projektant si presne nameria jednotlivé vzdialenosti

Naša firma ho vyhotoví za cenu bežného katalógového projektu

Cena individuálneho projektu pre montovaný pasívny dom

V našej projekčnej spoločnosti máme tú výhodu pre zákazníka, že vyhotovenie individuálneho projektu pre montovaný rodinný dom, neposudzujeme ako extra náročnú činnosť, ktorá by sa odrazila v jeho cene.

  • Naša firma ho vyhotoví v cene od 1800eur (v závislosti od veľkosti a komplikovanosti).
  • Dvojposchodové domy posudzujeme individuálne podľa zložitosti, cena za projekt je od 2200 euro v závislosti od veľkosti a komplikovanosti. Avšak v konečnom výsledku ceny, sme vždy výhodnejší ako konkurenčné projekčné firmy.

Realizácia montovaného domu s rovnou alebo teda plochou strechou

Od roku 2021 sme pridali možnosť realizácie stavby aj s plochou strechou. Je teda len na vás, ktorý typ strechy vás osloví viac. Plochú strechu si môžete zvoliť aj pre ktorýkoľvek z našich montovaných domov, ktorý si vyberiete u nás v katalógu.

Pokiaľ by ste sa nevedeli ďalej „pohnúť“ kvôli špecifickému rozmeru pozemku, neváhajte nás kontaktovať, poradíme vám a vyhotovíme potrebný projekt domu na mieru.

Staviame po celom Slovensku

Pozrite si našu interaktívnu mapu
plnú skvelých referencií a krásnych
domov po celom Slovensku.

Referencie po celom Slovensku pin-svk